Laboratóriumi adminisztrátor / laboratóriumi mintaelőkészítő, -átvevő asszisztens

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres a fenti pozícióba diagnosztikai központjának klinikai kémiai laboratóriumába.

   Feladatok
  • Klinikai kémiai minták átvétele
  • Adminisztrációs tevékenység végzése a laboratórium mintaelőkészítő részlegén
  • Adatrögzítés, adatbázis kezelés
  • Minták előkészítése/vonalkódozása laboratóriumi vizsgálatok végzéséhez
  • Leletek nyomtatása és kiadása
  • Kapcsolattartás páciensekkel, szerződött partnerekkel
  • Minőségirányítás rendszer szerinti munkavégzés

  Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Jó munkabírás, terhelhetőség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Páciensorientált szemlélet

   Előnyök
  • Egészségügyi végzettség
  • Érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Informatikai végzettség

  Amit nyújtunk

A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakembergárdát, összetartó, egymásra odafigyelő kollektívát, valamint felelősségteljes feladatokat és személyes szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít.

  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Egyéb juttatások

   Foglalkoztatási forma
  • Teljes munkaidős állandó munkaviszony
  • Adminisztráció/mintaelőkészítés csúsztatott munkarendben: 8.00-16.00 és 12.00-20.00 között
  • Mintaátvétel: 10.00-18.00 között

Kapcsolattartó:

SYNLAB HR

Jelentkezését a megpályázott pozíció és a munkarend megnevezésével, valamint a fizetési igény megadásával várjuk.