Vérvevő asszisztens

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel rész- és teljes munkaidős munkaviszonyban munkatársat keres a fenti pozícióba.

   Feladatok
  • Ügyfelek és páciensek fogadása
  • Vérvétel és mintavétel szakmai szabályoknak megfelelően
  • Laboratóriumi vizsgálatok adminisztrálása, dokumentálása
  • Pénztárkezelés
  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

  Elvárások
  • Egészségügyi végzettség
  • Vérvételi gyakorlat
  • Érvényes működési engedély
  • A 449/2021. Korm.rendelet alapján SARS-CoV-2 koronavírus elleni védőoltás felvételének igazolása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség

  Előnyök
  • Változó telephelyen végzendő munka, illetve kiszállásos vérvétel esetén „B” kategóriás jogosítvány

  Amit nyújtunk
  • Piacképes juttatás
  • Kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok
  • Munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határán kívül
  • Azonnali munkakezdés
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális stabil háttér

Kapcsolattartó:

SOÓS ZSUZSANNA

Jelentkezését a megpályázott pozíció és a munkavégzés helye, valamint a fizetési igény megadásával várjuk.

Pályázati Adatkezelési Tájékoztató