Senior developer

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója  – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres a fenti pozícióba.

   Feladatok
  • Legalább 5 év fejlesztői tapasztalattal rendelkezel
  • Részt vettél informatikai projektek kialakításában, kísértél már végig projektet a teljes életúton
  • Képes vagy architekturális tervek készítésére (LLD, HLD, DD)
  • Erős SQL ismeretekkel rendelkezel, jártas vagy MSSQL adatbázis kezelésében, tárolt eljárások készítésében
  • Rendelkezel a .NET vagy Python programozási ismeretekkel
  • Jártas vagy a webes programozásban
  • Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs készségeid vannak, technikai és üzleti területen egyaránt
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van szóban és írásban
  • Nagyfokú önállósággal rendelkezel a feladataid végzése során

  Elvárások
  • Alkalmazás architektúra kialakítása, meglévő infrastruktúra optimalizálása
  • Laborinformatikai rendszerek implementálásában és paraméterezésében történő részvétel
  • Adatbázis alapú, egyedi üzleti alkalmazások fejlesztése
  • Ügyféligények, technológiák, architektúrák elemzése, megértése és technikai dokumentációvá alakítása
  • Külső beszállítók mentorálása, a technológiai párbeszéd fenntartása
  • Minőségbiztosítás a külső beszállítók által fejlesztett projektek kivitelezése során

  Előnyök
  • Ha van tapasztalatod labor informatikai rendszerek bevezetésében
  • Dolgoztál már integrációs alkalmazásokkal, pl. Mirth Connect
  • Ismered a HL7 protokollt
  • Ismered a PowerBI-t és készítettél dashboardokat Microsoft környezetben

  Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag, számos béren kívüli juttatás (pl. kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, partneri kedvezmények - hogy csak néhányat említsünk)
  • Dinamikusan fejlődő hazai és nemzetközi környezetben végzett munka
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Modern és innovatív munkakörnyezet
  • Rugalmas időbeosztás, távoli munkavégzés lehetősége
  • Változatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális stabil háttér

Kapcsolattartó:

SYNLAB HR

Jelentkezésed a megpályázott pozíció és a fizetési igény megadásával várjuk az alábbi gombra kattintva emailen.

Pályázati Adatkezelési Tájékoztató