Megbízásos laboratóriumi asszisztens

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb, piacvezető magánlaboratóriumi szolgáltatója – XVI. kerületi megbízási helyre, megbízási jogviszonyban várja a jelentkezéseket az alábbi feladatok ellátására, eseti jelleggel.

   Feladatok
  • Feladatellátás eseti jelleggel 7:00 és 11:00 óra vagy 7:00 és 13:00 óra között lehetséges
  • Vizsgálati minták átvétele
  • Adatrögzítés
  • Minőségirányítási rendszer szerinti feladatteljesítés

  Elvárások
  • Általános ápoló és asszisztens végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz, szakmailag magas minőségű szolgáltatás nyújtás
  • Megbízhatóság
  • Jó munkabírás, terhelhetőség

   Előnyök
  • Klinikai laboratóriumi asszisztens végzettség
  • Érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • Korábbi, orvosi laboratóriumban szerzett tapasztalat, hasonló területen
  • Vérvételi gyakorlat

  Amit nyújtunk
  • Határozatlan idejű megbízási szerződés
  • Azonnali kezdés, betanulási időszak biztosítása
  • Eseti, kiszámítható, megbízási jogviszony
  • Multinacionális, stabil háttér

Kapcsolattartó:

DR. ZILAHY KRISZTINA

Jelentkezését a megpályázott pozíció megjelölésével és fizetési igénye megadásával várjuk e-mailen, az alábbi gombra kattintva.

Pályázati Adatkezelési Tájékoztató