Laboratóriumi asszisztens (humán laboratórium)

A SYNLAB Magyarország és Európa legnagyobb labordiagnosztikai szolgáltatója. Innovatív és megbízható orvosi labordiagnosztika széles skáláját kínálja betegek, gyakorló orvosok, kórházak, klinikák és vállalatok számára.

A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakemberekből álló csapatot, valamint személyes és szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít munkatársai számára.

Kiskunhalasi munkavégzéssel keresünk teljes munkaidős munkatársat a fenti pozícióba.

   Feladatok
  • Laboratóriumi vizsgálatok végzése manuálisan és automatákon
  • Szakmai protokollok alapján: vizsgálati minták átvétele, adminisztrálása, vizsgálatkérő lapok adatainak ellenőrzése, minták előkészítése, feldolgozása
  • Jegyzőkönyvek készítése minőségirányítási szempontok szerint

  Elvárások
  • Minimum elvárás: érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó munkabírás, terhelhetőség

   Előnyök
  • Laboratóriumi gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Egészségügyi és/vagy laboratóriumi asszisztensi végzettség

  Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag, számos béren kívüli juttatás (pl. kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, partneri kedvezmények - hogy csak néhányat említsünk)
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Betanulási időszak biztosítása, mentorálási programban való részvétel
  • Megelőzésre fókuszáló, betegközpontú szemlélet
  • Összetartó, egymást támogató csapat, elfogadó légkör
  • Azonnali munkakezdés
  • Multinacionális stabil háttér

Kapcsolattartó:

ÉRCKÖVI ÉVA

Jelentkezését a megpályázott pozíció megjelölésével és fizetési igénye megadásával várjuk az alábbi gombra kattintva.

Pályázati Adatkezelési Tájékoztató