Laboratóriumi asszisztens

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója –  dunaújvárosi munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres a fenti pozícióba.

   Feladatok
  • Laboratóriumi vizsgálatok végzése manuálisan és automatákon
  • Szakmai protokollok alapján: vizsgálati minták átvétele, adminisztrálása, vizsgálatkérő lapok adatainak ellenőrzése, minták előkészítése, feldolgozása
  • Jegyzőkönyvek készítése minőségirányítási szempontok szerint

  Elvárások
  • Laboratóriumi asszisztens, szakasszisztens végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó munkabírás, terhelhetőség

   Előnyök
  • Laboratóriumi gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetés
  • Számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, emelt szintű pótlékok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása)
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Betanulási időszak biztosítása
  • Megelőzésre fókuszáló, betegközpontú szemlélet
  • Összetartó, egymást támogató csapatok, elfogadó légkör

Kapcsolattartó:

SYNLAB HR

Jelentkezését a megpályázott pozíció megjelölésével és fizetési igénye megadásával várjuk e-mailen, az alábbi gombra kattintva.

Pályázati Adatkezelési Tájékoztató