Laboratóriumi asszisztens

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres a fenti pozícióba.

   Feladatok
  • Vizsgálati minták átvétele, adatrögzítés
  • Minták előkészítése, feldolgozása
  • A laboratóriumi berendezések szakszerű kezelése
  • A laboratóriumi informatikai rendszer használata
  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

  Elvárások
  • Végzettség: klinikai (orvosi) laboratóriumi asszisztens vagy gyakorló laboratóriumi asszisztens
  • Érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, megbízható, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • Jó munkabírás, terhelhetőség
  • Páciensorientált szemlélet
  • Csapatmunkára való alkalmasság

   Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Páciensek vérvételében való jártasság

  Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetés
  • Számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, emelt szintű pótlékok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása - hogy csak néhányat említsünk)
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Betanulási időszak biztosítása, mentorálási programban való részvétel
  • Szakmai fejlődés és tervezhető karrierút
  • Modern munkakörnyezet, multinacionális nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Részvételi lehetőség szakmai munkacsoportokban és SYNLAB nemzetközi projektekben
  • Innovatív szakmai környezet, újításra nyitott vállalati kultúra
  • Megelőzésre fókuszáló, ügyfélközpontú szemlélet
  • Kivételesen széles szakmai tapasztalatszerzés lehetősége az egyedülállóan széles portfólió és a nyugat-európai színvonalú műszerpark révén
  • Összetartó, egymást támogató csapatok, elfogadó légkör
  • Konferenciákon, képzéseken való részvétel lehetősége a mindennapi munka részeként

Kapcsolattartó:

SYNLAB SZT. JÁNOS KÓRHÁZ LABORATÓRIUM

Jelentkezését a megpályázott pozíció megjelölésével és fizetési igénye megadásával várjuk kizárólag e-mailen, az alábbi gombra kattintva.

Pályázati Adatkezelési Tájékoztató