Laboratóriumi asszisztens

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb, piacvezető magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel (Boráros tértől 2 HÉV-megálló, MÜPA-tól 1 megálló) teljes munkaidős munkatársat keres kémiai és mikrobiológiai laboratóriumába a fenti munkakörre.

Ha szeretnél professzionális környezetben, a legmodernebb körülmények között dolgozni, csatlakozz hozzánk!

A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakembergárdát, összetartó, egymásra odafigyelő kollektívát, valamint felelősségteljes feladatokat és személyes szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít.

   Milyen feladatok várnak nálunk?
  • Laboratóriumi vizsgálatok végzése a különböző laboratóriumi egységekben, területeken
  • Laboratóriumi készülékek és műszerek szakszerű kezelése
  • Laboratóriumi informatikai rendszerben való munkavégzés
  • Eredmények technikai validálása és értelmezése, kritikus eredmények kezelése
  • Kompetenciaszintnek megfelelő döntéshozatal
  • Minőségirányítási rendszer szerinti önálló munkavégzés

  Mit várunk?
  • Középfokú laboratóriumi végzettség (pl. laboratóriumi asszisztens, szakasszisztens, egészségügyi laboráns, vegyésztechnikus) illetve egyéb felsőfokú (pl.  biológus BSC, biomérnök) végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • Jó munkabírás és terhelhetőség
  • Csúsztatott munkarend szerinti munkavégzés vállalása 7.00-22.00 óra között, főleg délutáni műszak (7:00-15:00; 8:00-16:00; 12:00-20:00; 14:00-22:00)

   Előnyök
  • Érvényes egészségügyi dolgozói működési nyilvántartás
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Laboratóriumi informatika rendszerek és automaták ismerete
  • Angol nyelvtudás

  Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetés
  • Számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, emelt szintű pótlékok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása - hogy csak néhányat említsünk)
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Betanulási időszak biztosítása, mentorálási programban való részvétel
  • Szakmai fejlődés és tervezhető karrierút
  • Modern munkakörnyezet, multinacionális nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Részvételi lehetőség szakmai munkacsoportokban és SYNLAB nemzetközi projektekben
  • Innovatív szakmai környezet, újításra nyitott vállalati kultúra
  • Megelőzésre fókuszáló, ügyfélközpontú szemlélet
  • Kivételesen széles szakmai tapasztalatszerzés lehetősége az egyedülállóan széles portfólió és a nyugat-európai színvonalú műszerpark révén
  • Összetartó, egymást támogató csapatok, elfogadó légkör
  • Konferenciákon, képzéseken való részvétel lehetősége a mindennapi munka részeként
  • Ingyenes parkolás
  • Munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határán kívül

Kapcsolattartó:

SYNLAB HR

Jelentkezésed a megpályázott pozíció megjelölésével és fizetési igényed megadásával várjuk e-mailen, az alábbi gombra kattintva.

Pályázati Adatkezelési Tájékoztató