Gépkocsivezető – mintaszállító

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója  –  teljes munkaidős  munkatársat keres az országos logisztikai hálózat bővítése és továbbfejlesztése miatt azonnali munkakezdéssel a fenti pozícióba.

   Főbb feladatok
  • Céges gépjárművel a vállalat belföldi telephelyei és szerződött partnerei részére történő előre tervezett és ad hoc jellegű mintaszállítási feladatok ellátása
  • A mintaszállításra vonatkozó szakmai előírások és szabályzatok betartása
  • A mintaszállítással kapcsolatos adminisztratív tevékenységek elvégzése

  Elvárások
  • „B” Kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség
  • Tiszta, ápolt megjelenés

  Előny
  • „B” 102 kategóriás jogosítvány
  • 449/2021 Kormányrendelet alapján SARS-COV2 Koronavírus elleni védőoltás
  • Egészségügyi mintaszállításban szerzett tapasztalat

  Amit nyújtunk
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, emelt szintű pótlékok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása - hogy csak néhányat említsünk)
  • Betanulási időszak biztosítása
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség

Kapcsolattartó:

SYNLAB HR

Jelentkezését a megpályázott pozíció és a fizetési igény megadásával várjuk az alábbi gombra kattintva emailen.

Pályázati Adatkezelési Tájékoztató