Laboratóriumi adminisztrátor

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres a fenti pozícióba.

   Feladatok
  • Minták átvétele
  • Adatok rögzítése számítógépes betegnyilvántartó rendszerben, adminisztratív feladatok ellátása
  • Minták előkészítése/vonalkódozása laboratóriumi vizsgálatok végzéséhez
  • Leletek nyomtatása és kiadása
  • Hibás adatok egyeztetése egészségügyi intézménnyel és pácienssel telefonon
  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

  Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Kiemelkedő pontosság az adatrögzítés során
  • Határozott, udvarias kommunikáció
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • Jó munkabírás, terhelhetőség
  • Csúsztatott munkarend szerinti munkavégzés vállalása (8.00-22.00 óra között (8:00-16:00; 12:00-20:00; 14:00-22:00)
  • Beosztás szerint esetenként hétvégi és ünnepi munkavégzés vállalása

   Előnyök
  • Orvosi laboratóriumban szerzett adminisztrációs gyakorlat
  • Tízujjas gépírási gyakorlat

  Amit nyújtunk
  • Piacképes juttatás
  • Béren kívüli juttatások
  • Kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai tanulmányok támogatása, és fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális stabil háttér
  • Exkluzív, modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó:

SYNLAB HR

Jelentkezését a megpályázott pozíció megjelölésével és fizetési igénye megadásával várjuk kizárólag e-mailen, az alábbi gombra kattintva.

Pályázati Adatkezelési Tájékoztató